Portfel pod choinkę dla niego

Odpowiednio wybrany portfel tak samo jak zegarek czy krawat to bardzo ważny dodatek dla każdego mężczyzny. Wybierając taki dodatek najczęściej kierujemy się wyglądem oraz kolorem, ale liczą się również kwestie materiałów jakie były używane oraz sposobu wykonania takiego produktu. Elegancki portfel to sposób na udany prezent na święta dla Panów.

Jak wybrać odpowiedni portfel?

Zanim zdecydujemy się na zakup powinniśmy zwracać uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze portfel powinien być dostosowany do potrzeb osoby, dla której będzie przeznaczony. Trzeba się zastanowić nad liczbą noszonych kart i innych dokumentów, wymaga to odpowiedniej liczby kieszeni oraz przegród. Od tego gdzie będzie się go nosić uzależniona musi być jego wielkość. Trzeba pamiętać, że dodatek taki musi pasować do stylu takiej osoby.

 

Portfele męskie skórzane McKlein

 

Wyjątkowe portfele skórzane

Ważny jest także materiał z jakiego portfel jest wykonywany. Jeśli chcemy mieć produkt dobrej jakości trzeba wybierać naturalną skórę. ze względu na wytrzymałość często wykorzystywana jest skóra bydlęca oraz cielęca, chociaż popularnością cieszy się także skóra strusia odporna na działanie wody.

Kolor galanterii skórzanej

Jeśli chodzi o kolorystykę to akurat w przypadku dodatków dla Panów mamy tutaj mocne ograniczenie. Wybierać można najczęściej spośród kolorów uniwersalnych, które pasują do wszystkiego. Kryterium dodatkowe to wykończenie. Znajdziemy lakierowane oraz matowe portfele, na jakie można się obecnie zdecydować.

wygodny skórzany portfel

Popularne modele portfeli

Najchętniej wybiera się klasyczny portfel ze skóry, który będzie składany podwójnie, potrójnie, harmonijkowo. Najczęściej będzie on kwadratowych, albo prostokątny i zamykany na zatrzask, magnes albo bigiel. Obowiązkowo powinien mieć osobną kieszeń na bilon. Osobom młodszym można podarować również inne propozycje portfeli, takich które nie są ze skóry i będą pasować do sportowego stylu życia takich osób.

Saszetka do paska

To obecnie taka modna propozycja, która świetnie się sprzedaje. Nadaje się dla młodych osób i wykorzystywana jest w trakcie różnorakich wycieczek. Zmniejsza również ryzyko kradzieży czy też zgubienia pieniędzy. Portfel dla mężczyzny to zawsze dobra opcja na prezent i wystarczy przestrzegać kilku zasad, by estetycznie trafić w gust.

O serwisie

Jak dobrać odpowiedni pasek? Czy zakupić rękawiczki z prawdziwej, czy jednak z eko skóry? Na łamach naszego serwisu znajdują się odpowiedzi na te oraz gro innych pytań związanych z galanterią skórzaną. 
 

Kontakt

kontakt@bolecin.com.pl

Galeria