Etui i na karty bankomatowe

O kartach bankomatowych często mówi się jako o rozwiązaniach ważniejszych niż portfel i niemal porównywalnych z telefonami komórkowymi. Jest ich zresztą coraz więcej, a z każdą z nich ciężko się nam rozstać. Korzystamy z nich przecież w każdych okolicznościach, rodzi się więc pytanie o to, w jakim miejscu powinniśmy je przechowywać, jeśli chcemy mieć do nich łatwy dostęp bez względu na okoliczności, a jednocześnie zależy nam na tym, aby nie rysowały się one i nie niszczyły. Nie możemy też zapominać o tym, że w dobie coraz większej popularności kart kredytowych, szczególnie ważne stało się chronienie ich przed złodziejami.

Portfel czy etui

Jeśli zastanawiamy się nad tym, jakie rozwiązanie jest stosowane najczęściej, nie możemy nie dostrzec tego, że większość użytkowników sięga po portfel, aby nosić w nim karty. Większe portfele posiadają zresztą specjalne wkładki, w których można umieszczać karty, aby nie troszczyć się o ich bezpieczeństwo. Niestety, może się okazać, że nawet sporej wielkości portfel jest za mały. W takim przypadku rozwiązaniem często okazuje się dodatkowe etui przeznaczone do przechowywania kart zwłaszcza, że liczba modeli jest imponująca.

etui na karty

Skórzane i aluminiowe

Pokrowce na karty zwracają na siebie uwagę ze względu na duże zróżnicowanie. Niektóre przypominają podłużne notesy niewielkich rozmiarów, inne zaś otwiera się tak, jak książkę z ułożonymi kaskadowo kieszonkami, dzięki czemu łatwiej znaleźć tę z kart, która w danym momencie jest nam najbardziej potrzebna. W zależności od modelu etui może mieć albo 16, albo 24 kieszonki, nie da się więc ukryć, że zmieści się w nim sporo kart. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie i temu, abyśmy zaopatrzyli się w etui pojedyncze. W sprzedaży dostępne są nawet etui ze specjalnymi zabezpieczeniami, których zadaniem jest chronienie nas przed przypadkowym wyciekiem danych. W sprzedaży dostępne są również etui aluminiowe. Są one wysoko cenione zarówno z uwagi na swoją trwałość, jak i pojemność, ponieważ jednak są sztywne, zabieranie ich ze sobą może okazać się problematyczne.

Na prezent – skórzane etui

Z kart korzysta się dziś niemal tak samo często, jak z portfela, warto więc zainwestować w wygląd i trwałość etui. Nie będzie to wcale trudne, jeśli zdecydujemy się na rozwiązanie ze skóry – idealne na prezent.

O serwisie

Jak dobrać odpowiedni pasek? Czy zakupić rękawiczki z prawdziwej, czy jednak z eko skóry? Na łamach naszego serwisu znajdują się odpowiedzi na te oraz gro innych pytań związanych z galanterią skórzaną. 
 

Kontakt

kontakt@bolecin.com.pl

Galeria