Eleganckie etui na dokumenty

Przechowywanie dokumentów

Trudno spierać się z zasadą mówiącą o tym, że wszystkie powierzone nam dokumenty powinniśmy przechowywać w miejscu bezpiecznym, a więc takim, co do którego mamy pewność, że dokumenty nie pogniotą się nam i nie ulegną zniszczeniu. Miejsce to powinno brać też pod uwagę niezdrowe zainteresowanie złodziei cudzą własnością zapobiegając mu. Jeśli codziennie mamy ze sobą spory portfel, z pewnością pomieści on również dokumenty. Jeśli jednak nie dysponujemy tego rodzaju rozwiązaniem, dobrym pomysłem może się okazać zakup specjalnego etui. Tu napotykamy zresztą na pierwszy problem, nie sposób bowiem nie zgodzić się z tym, że etui na dokumenty nie jest zaliczane do rozwiązań, które kupujemy z wypiekami na twarzy. Zwykle odkładamy jego zakup na jakiś bliżej nieokreślony czas świadomi tego, że mamy także szereg innych wydatków, o których nie wolno nam zapominać. Warto to zmienić zwłaszcza, że mówimy o rozwiązaniu, które jest nie tylko praktyczne, ale również bardzo eleganckie.

organizer na dokumenty

Etui na dokumenty

Gdy przyjrzymy się eleganckiemu etui na dokumenty, trudno będzie nam oprzeć się wrażeniu, że swoim wyglądem rozwiązanie to przypomina portfel. Charakterystyczne jest dla niego nie tylko mocne, skórzane okrycie, ale również wielość kieszonek i przegródek. Jest to idealne miejsce nie tylko dla prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i dowodu osobistego, ale również dla kart kredytowych, wizytówek i szeregu innych dokumentów, bez których lepiej nie ruszać się z domu. Oczywiście, kieszonki na dokumenty to rozwiązanie, które charakteryzuje zdecydowaną większość obecnych w sprzedaży portfeli, jeśli więc nie musimy zabierać ze sobą niczego poza dowodem osobistym, nie musimy zaopatrywać się w etui. W pewnych okolicznościach jest to jednak rozwiązanie niezastąpione.

Rozwiązanie dla kierowców

Na liście osób, które nie pożałują tego, że zaopatrzyły się w etui znajdują się między innymi kierowcy samochodów. Podczas kontroli zawsze muszą okazać dokumenty pojazdu, dobrze więc, jeśli znajdują się one pod ręką. Kieszonki w etui są najczęściej wykonane z folii polimerowej charakteryzującej się wysokim stopniem elastyczności i odporności na uszkodzenia, dokumenty można więc wielokrotnie wyjmować i wkładać.

O serwisie

Jak dobrać odpowiedni pasek? Czy zakupić rękawiczki z prawdziwej, czy jednak z eko skóry? Na łamach naszego serwisu znajdują się odpowiedzi na te oraz gro innych pytań związanych z galanterią skórzaną. 
 

Kontakt

kontakt@bolecin.com.pl

Galeria