Jak znaleźć idealny wizytownik?

Wiele osób nosi wizytówki luzem, gdy zaś pojawia się konieczność ich transportu – chowa je w spodniach lub portfelu. Warto zastanowić się jednak nad zmianą tego postępowania. Profesjonalista to osoba, która dba o swój wizerunek wychodząc z założenia, że żaden jego szczegół nie jest przypadkowy, trudno zaś uznać, że taka troska ma sens, jeśli nie obejmuje ona nieskazitelności wizytówek. Oczywiście, jeśli zadanie to ma zostać wykonane, nie obejdzie się bez zakupu. Najlepiej zainwestować więc w etui.

Najważniejsze pierwsze wrażenie

Nikogo chyba nie trzeba dziś przekonywać o tym, jak duże znaczenie w życiu ma zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Trudno dziwić się więc, że zasada ta znajduje potwierdzenie również w świecie biznesu. Jeśli ktoś wyciąga pomiętą wizytówkę, a następnie wręcza ją swojemu potencjalnemu kontrahentowi, mówienie o dobrym wrażeniu pozostawionym na takiej osobie jest sporym nadużyciem. Jest to ważne, potem bowiem potrzeba wiele czasu, aby zmazać tego rodzaju potknięcie. Co innego, gdy do wizytówek wykorzystuje się eleganckie etui, rozwiązanie takie ma bowiem rosnące znaczenie wizerunkowe. Profesjonalista, który potrafi dbać o swoje rzeczy, wysyła czytelny sygnał potencjalnym partnerom sugerując, że w podobny sposób będzie dbał również o ich interesy.

odpowiedni wizytownik

Jak wybrać wizytownik

Wybór wizytownika jest uzależniony od tego, co chcemy zakomunikować za jego pośrednictwem. Może być to zarówno klasa i elegancja, jak i wyjątkowość oraz indywidualizm. W pierwszym z wymienionych przypadków najlepszym rozwiązaniem jest klasyczny wizytownik wykonany ze skóry utrzymany w neutralnej tonacji. Jest to rozwiązanie uniwersalne, a więc sprawdzające się bez względu na płeć. Jeśli jednak podobają się nam eleganckie dodatki, znakomitym pomysłem może się okazać wizytownik z metalu. Jest ponadczasowy, uniwersalny i budzi zaciekawienie. Pokazanie wyjątkowości jest możliwe przede wszystkim wówczas, gdy wizytownik wyróżnia nas z tłumu. Dlaczego więc nie wygrawerować na nim naszych danych? Spersonalizowany wizytownik jest wyjątkowo ciekawym rozwiązaniem, z pewnością też przypadnie do gustu tym osobom, które uważają, że nie ma takiego drobiazgu, do którego nie powinno się przywiązywać wagi. Alternatywą jest tu wizytownik w tonacji pastelowej.

O serwisie

Jak dobrać odpowiedni pasek? Czy zakupić rękawiczki z prawdziwej, czy jednak z eko skóry? Na łamach naszego serwisu znajdują się odpowiedzi na te oraz gro innych pytań związanych z galanterią skórzaną. 
 

Kontakt

kontakt@bolecin.com.pl

Galeria